Equip huma

Junta Directiva

 President  Manel Maestro Pérez presidencia@pmbarcelona.com
 Vice-president  Daniel González i Rosich  
 Secretari  Daniel Rallo i Rubí secretaria@pmbarcelona.com
 Tresorer  Salvador Martí i  Florència tresoreria@pmbarcelona.com
 Vocal  Mª Dolors Folch  
 Vocal  Jordi Vilà i Cortes   
 Vocal  Julio Alvarez Otero   

Seccions

 Esportiva area_esportiva@pmbarcelona.com  
 Rutes rutes@pmbarcelona.com  
 Col·laboradors capcontrols@pmbarcelona.com  
 Social area_social@pmbarcelona.com  
 Web web@pmbarcelona.com  

Delegacions

 Sabadell  Angel Marquez sabadell@pmbarcelona.com

Càrrecs oficials (cargos oficiales)

 Fco. Javier Gil Rodriguez  CR CD-DC-CT
 Julio Alvarez Otero  CD-DC
 Josep Cardona Regada  CD-DC-CT-JT
 Josep Maria Font Ortiz  CT
 Miguel Angel Segura Matute  CT
 Salvador Marti Florencia  CD-DC
 Manuel Maestro Pérez  CD-DC
 Daniel Gonzalez Rosich  CD-DC
 Antonio Garcia Vilaró  CD-DC-CT
 Antonio Hurtado Sáez  CD-DC-CT
 Jordi Aparicio Fuentes  CD-DC-CT-OR
 Juan Antonio Mera Abelaira  CD-DC
 German Sales Barber  CT
 Agustin Gonzalez Garcia  CD-DC
 Carlos Duran Rodriguez  CT
 Silvia Medina Ponce  CD-DC-CT

Presidents de Penya Motorista Barcelona des de la seva fundació

1.  Tristan Desvalls Trias 23 de març de 1947 – 18 d’octubre de 1947
2.  Joaquim Cuyàs Sansa 19 d’octubre de 1947 –  9 de febrer de 1950
3.  Jaume Cercòs Tardà  10 de febrer de 1950 – 27 de febrer de 1953
4.  Mariano Cugueró Conchello 28 de febrer de 1953 – 11 de desembre de 1958
5.  Joaquim Calbetó Galiana 29 de gener de 1959 – 6 de març de 1974
6.  Antoni Vidal Llobateras 7 de març de 1974 – 5 de setembre de 1984
7.  Antoni López López 6 de setembre de 1984 – 13 de març de 1985
8.  Joan Moreta Munujos 14 de març de 1985 – 14 de març de 1996
9.  Juan Carlos Nieto Gil 15 de març de 1996 – 3 de novembre de 1996
10.  Manel Maestro Pérez 4 de novembre de 1996 – 22 de novembre de 2000
11.  Carles Ubeda Mateo 23 de novembre de 2000 – 6 de juny de 2002
12.  Manel Maestro Pérez 7 de juny de 2002 – 20 de novembre de 2008
13.  Carles González i Domènech 4 de desembre de 2008 – 22 de novembre de 2012
14.  Manel Maestro Pérez 23 de novembre de 2012 –

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información. ACEPTAR

Aviso de cookies